| cristian_4833 a întrebat:

Spuneti-mi va rog eu acest an trec in clasa a noua si dupa ce o termin vreau sa plec in Romania sa invat la vreun colegiu a carui studii sunt pe baza computatorului pe cind eu sunt din moldova. In moldova este colegiul de microelectronica si tehnica de calcul dar as vrea sa aflu in Romania cum se numeste si unde se localizeaza.Cine imi spune primeste funda!

1 răspuns:
| Lorenutza124 a răspuns:

Pai I.L.Caragiale din Ploiesti are profil de mate-info si mate-fizica.