| cristian_4833 a întrebat:

As dori sa aflu cum se numeste colegiul din Romania care nici nu stiu unde se localizeaza, dar daca puteti spuneti-mi-le pe toate, as vrea sa aflu cum se numeste colegiile in care inveti sa devii programist, inveti totul despre structura interna si externa a computatorului, sa inveti despre programele computatorului.Va rog raspundeti-mi mai repede. Va multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| DimLight a răspuns:

Dude, se zice calculator(computer) vii de pe planeta trollilor? laughing toate colegiile(9-12) toate profilele reale(mate-info)..si nu inveti nicicum totul despre calculatoare, abia la facultate daca ai "sansa" asta

| cristian_4833 explică:

Te faci ma mai prost decit esti. daca ceva citeste mai bine ce intrebare am pus.