| anne0006 a întrebat:

Buna,stau in Bucuresti-unde credeti ca voi gasi o nimfa mai ieftina?(Obor ar fi o idee? stiti pretul aprox?)

2 răspunsuri:
| Elenuca3567 a răspuns:

Eu zic sa nu iei din petshop, acolo pretul animalelor e cel mai ridicat si nici nu poti vorbi cu vanzatorul sa mai lase din pret. Daca ai piata de animale in zona ta du-te acolo si cauta un crescator de la care sa iei papgalul. happy Poate ai noroc si nu vei merge acasa cu vreo pasare cu traume si nefamiliarizata cu oamenii cum sunt animalutele din pethsop de obicei.

| IrinaIonescu a răspuns:

De la ZooMania. Pretul thinking