| SpigiBb a întrebat:

Buna stie careva vreun program cu care as putea decupa o pers dinro fotografie si sa o mut in alta? da sa o fac in asa fel incat sa para real... o fac doar pentru ca avem un fix cu poze modificate in bloc asa ca as dori sa stiu daca exista si cum se foloseste.multumesc

Răspuns Câştigător
| PeterAndrei21 a răspuns:

Bunahappy Da exista multe programe eu iti recomand PhotoShop e cel mai bunn program de editare poze, si niste tutoreale pe net. E foarte simplu te joci vreo 20 min cu el si deja il cunosti! Fundita?