| Rateanu_Lia_Cristina_1987 a întrebat:

.buna.cine stie cum pot sa aflu parola la messenger daca cineva care stia parola veche mi-a schimbat-o iar acum nu mai pot intra p id-ul ala?

5 răspunsuri:
| 1Q a răspuns:

Intri pe yahoo.com si dai i foorgot pasword si urmezi pasii de acolo

| Rateanu_Lia_Cristina_1987 explică (pentru 1Q):

Am dat dar nu imi da voie imi spune tot timpul k din motive de securitate l-au blokt si sa revin in 24 ore dar degeaba k mereu e blokt

| Furculingură a răspuns:

Poţi să o schimbi de la forgot password.

http://i.imgur.com/zlAMJHA.jpg

| Rateanu_Lia_Cristina_1987 explică (pentru Furculingură):

Am dat dar nu imi da voie imi spune tot timpul k din motive de securitate l-au blokt si sa revin in 24 ore dar degeaba k mereu e blokt

| Furculingură a răspuns (pentru Rateanu_Lia_Cristina_1987):

Mai aşteaptă 1 zi - 2.