| Motănaş a întrebat:

stie cineva cum pot scoate versurile dintr-o melodie, adica sa o fac sa fie la negativ, e posibil sa fac asta online?

2 răspunsuri:
| mius a răspuns:

Cu nero sau un program de normilaiz, dar tot se va mai auzi vocea pe fundal

| WholeWorldHelper a răspuns:

Bună.

Din păcate nu este posibilă separarea versurilor de negativ, doar estomparea vocii însă calitatea nu va fi la fel ca și originalul.Îți las acest tutorial în speranța că îți va fi de folos: https://www.youtube.com/watch?v=KFxeDoSAld0

O zi minunată!