| Alexule19 a întrebat:

Stie cine-va cum schimb versurile de la o melodie sau un program ceva?

2 răspunsuri:
| Deea4ever a răspuns:

Nu cred ca mergehee hee poate sa compui tu alte versuri si sa le pui pe aceeasi melodie! da cre ca asta ai intrebat daaa! POi pui accapella mel adica fara versuri si faci tu un lyrics pe windows movie maker si il pui cu mel aia laughing laughing eu asa as face P.S. Ce faci? laughing PLZ Fundoii laughing

| kissyoulove a răspuns:

Simpluuuuuuu...pui alte cuvinte si gataaaaa, mare scofala ce prost esti