| Cookiee9712 a întrebat:

stie cineva cum sa imi activez cele 400 de minute si 400 de sms + cele 20 de min nationale la vodafone? ca am primit un mesaj cum ca au fost dezactivate si vreau sa le activez din nou. cine stie sa-mi dea un raspuns detaliat. dau funditawinking

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Suna la numarul de atentie la client Vodafone si acolo rezolvi dubiile.

| luiza a răspuns:

Mergi la cel mai apropiat centru Vodafone si roaga operatorul sa faca asta. am patit si eu luna trecuta tot asa!

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

*222

*120#

*130#

Gasesti informatii utile!

| Angel_5977 a răspuns:

La *147#