| medex3 a întrebat:

Hello. vreau sa imi activez extraoptiunea[vodafone] 100 de minute si 60 minute nationale cu 5 euro. Dau sa o activez si imi zice ca trebuie sa activez nu stiu ce grup.[bla bla bla] si toti prietenii mei sunt pe abonament si asa nu mergestraight face Help.Cum pot activa fara sa fac acel grup.
Multumesc anticipat
Mede

Răspuns Câştigător
| Same.User a răspuns:

Salut, singura metoda e sa iti iei o cartela noua cu numar, sau sa iti activezi grupul.
Succes.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sallut vreau si eu sa-mi activez extroptiunea cu 3 euro dar nu stiu cum sa o facbig grin