| Lori78 a întrebat:

Buna happy stie cineva cum se pune chestia aia pe facebook..se simte obosita trista, etc? puppy dog eyes3

Răspuns Câştigător
| Cristiana1996 a răspuns:

Vezi acolo unde pui status in mod normal sunt vreo 4 casute si tu dai pe ultima si o sa iti apara acolo feeling si tu alegi emotia corespunzatoare...asta-i tot happy

2 răspunsuri:
| Cristiana1996 a răspuns:

Trebuie sa iti dai facebook-ul in engleza ca altfel nu merge

| Lori78 explică (pentru Cristiana1996):

Si dupa ce mi-l dau cum fac?winking

| Cristiana1996 a răspuns (pentru Lori78):

Vezi acolo unde pui status in mod normal sunt vreo 4 casute si tu dai pe ultima si o sa iti apara acolo feeling si tu alegi emotia corespunzatoare...asta-i tot happy