| emanuelaaa a întrebat:

Buna stie cineva daca a plecat cineva cu firma de recrutare Companiei Jardin Tuileries Paris sau despre Alexandra Stanciu? as dori un raspuns serios de la cei care stiu nu doar presupuneri.tin sa specific ca mi se cere o taxa de 255 de lei pentru autorizatia de munca mi se pare putin dubios astept raspunsuri

1 răspuns:
| noob a răspuns:

A plecat ieri.Varul meu a dat patru milioane anul trecut. Daca vrei sa vorbesti cu el, ca a pastrat legatura cu firma suna aici 0741049005