| sasha898 a întrebat:

Stie cineva daca e posibil de achitat contul la telefonul mobil cu cardul de banca?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

La telefon n-ai cont. Ai numai abonament. Cont ai la banca. Unele abonamente se pot achita cu cardul. Era un fel de card la Raiffeisen Bank. Acum nu mai stiu daca-l au. Dar poti achita de pe contul din banca daca ai Internet Banking. La fiecare banca este o asemenea optiune. Chestia este sa ai bani intr-un cont.

| sasha898 explică (pentru Salontanul):

Ms. De raspuns eu sunt din rep. MD! si sa primit mi-am incarcat contul cu 50 lei acasa de pe card )

1 răspuns: