| BiancaT17 a întrebat:

Stie cineva daca in magazinul Forever 21 din Park Lake este si colectia de plus size(marimi mari)? Sunt din provincie si as vrea sa dau o fuga pana acolo, ideal ar fi sa nu ma duc degeaba. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| GdX a răspuns:

In toate magazinele gasesti de la S la XL sigur. Mai sunt in care gasesti XXL si foarte rar XXXL.

| BiancaT17 explică (pentru GdX):

La ei pe site este si o colectie de marimi xxl (pana la marimea 56)...ma gandeam ca poate e si la noi, mersi oricumhappy.

| GdX a răspuns (pentru BiancaT17):

Trebuie sa fie pentru ca oriunde te uiti pe strada, mai rar fete subtiri si mai des fete mai bine facute happy