| CezaraEM a întrebat:

Buna!
Stie cineva daca se potriveste o carcasa de Iphone la Lenovo Vibe C? Camera la acest model de Lenovo se afla in stanga sus (exact ca la Iphone)!

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Nu se potriveste, pentru ca nu exista iphone de 5 inch, difera si asezarea butoanelor etc.

| Chrissse a răspuns:

Nu se potriveste, raman butoanele, ele se potrivesc?

| CezaraEM explică (pentru Chrissse):

Nu ma intereseaza butoanele, se poate modifica si aranja carcasa, ma intereseaza la camera foto, fiind tot in stanga sus ca la Iphone, ma gandeam ce se potrivesc! Dar o sa aflu eu cand vine telefonul...