| Davidnicolae123 a întrebat:

Buna! Stie cineva de cate ori este indicat sa mananci shaorma sau pizza pe saptamana?

Răspuns Câştigător
| 199onur7 a răspuns:

O dată sau de 2 ori pe lună este de ajuns căci dacă exagerezi o dai in obezitate și probleme de sănătate nu zic sa nu mănânci nu ma inteleg gresit da sa nu exagerezi ca poți avea după probleme Doamne ferește de sănătate și se pune grăsime la ficat sau Doamne ferește pe inimă nu exagerez cu mâncarea fast food nu prea e bună deloc sincer

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Teoretic shaorma nu e indicat sa o mananci deloc.
contine o groaza de sosuri si cartofi prajiti care nu sunt indicate in alimentatie.

acum depinde de tine, ce dieta ai, ce greutate ai samd.

| AdioTPU a răspuns:

Nu știu exact dar dacă ești la dietă dar insiști totuși să mănânci, să-ți faci pofta, poți mânca într-o zi din weekend.

| rumi36 a răspuns:

Eu mananc prostii d-astea cel putin o data la 3 luni