| LoveForShania a întrebat:

Daca mananci shaorma cam de doua ori pe saptamana pui ceva >kg:?

Răspuns Câştigător
| xButterflyxX a răspuns:

Hmhthinking
De exercitii ce zici? Sala, ceva?
Eu cred ca ajuta, adica te si definesti, cred ca ai arata mai bine decat inaintebig grin.

7 răspunsuri:
| xButterflyxX a răspuns:

Conteaza ce mananci si in restul zilelor, de cata miscare faci sa arzi caloriile ingerate.Insa iti recomand sa o consumi mai rar deoarece nu este chiar atat de sanatoasa.
Daca vrei o poti pune pe mama ta sa iti faca acasa, macar stii ce mananci.
Sper ca te-am ajutat.

| LoveForShania explică (pentru xButterflyxX):

Păi vreau să pun câteva kg thinking
Pentru că am cam slăbit în ultimu' timp.
Am doar 50 kg straight face
Și aș vrea să ajung pe la 53-54 măcar.
Dar crede-mă caaa n-am poftă de mâncarestraight face
Adică, iau două înghițituri și deja mă simț plină.

Nici nu se pune problemă de trei mese pe zi. Eu mă trezesc la 2, pe la 3 mănânc ceva ușor, și seară mănânc ceva mai mult.

Nu știu, n-am nicio idee ce aș putea facestraight face

| LoveForShania explică (pentru LoveForShania):

Simt *

| xButterflyxX a răspuns (pentru LoveForShania):

De ce nu te duci la nutristionist? Sa iti faci si niste analize sa vezi daca esti ok, sanatoasa, ii si explici problema ta.
Ti-as recomanda sa faci miscare 30 de minute, sa-ti consumi energia si poate asa organismul iti va cere de mancare.
Incearca sa te culci si tu mai devreme, sa te trezesti pe la 10-11, nici eu nu ma trezesc foarte devreme insa mananc, iau micul-dejun.
Dar oricum te deranjeaza kilogramele pierdute?

| LoveForShania explică (pentru xButterflyxX):

Nu ma duc la nutritionist, pentru ca o sa zica ca arat bine si ca inca sunt in crestere si blablabla chatterbox

Am aproape 17 ani, cat dracu mai sunt in crestere laughing?

Am 1.72 si 50 kg :-s
Si inainte aveam 55 kg si imi placea la nebunie cum aratam.
Dar acum sincera sa fiu sunt atat de slaba nici fund nu mai amlaughing)

| xButterflyxX a răspuns (pentru LoveForShania):

Hmhthinking
De exercitii ce zici? Sala, ceva?
Eu cred ca ajuta, adica te si definesti, cred ca ai arata mai bine decat inaintebig grin.

Răspuns utilizator avertizat
| alisha19 a răspuns:

Cam da laughing