| jusylusy a întrebat:

Stie cineva niste bancuri foarte tari?big grin... daca da faceti o lista nu foarte mare. Cele mai bune bancuri primesc Funda!winking:*

3 răspunsuri:
| MirelaC a răspuns:

Badea Gheorghe in tren cu un american. Scoate Badea Gheorghe un castravete. Americanul intreaba: -Ce este ala? -Un castravete, zice Badea -La noi sunt de trei ori mai mari. Scote Badea un mar. -Ce este ala? -Un mar. -La noi sunt de trei ori mai mari. Scoate Badea Gheorghe un pepene. -Ce este ala? -Mazare, in p…a matii!
__________________________________________________________
Intra unu’ la farmacie: - Buna ziua… stiti… eu sunt homosexual… - Da? Ma rog, treaba dv. Noi nu facem discriminari… - Nu, nu, nu, stati… Stiti, nevasta…barbatul meu a murit… - Da? Condoleantele noastre, dar cu ce va putem ajuta noi? - Pai, vedeti dv., alaltaieri l-am incinerat la crematoriu… - Da? Foarte bine… Adica, foarte trist… Dar noi cum… - Ei, si am aici urna cu cenusa lui. Nu mi-ati putea prepara din ea niste supozitoare?
__________________________________________________________
La înmormântarea unui cardiolog. Sicriul în formă de inimă este aşezat într-o groapă în formă de inimă, pe care sunt puse coroane în formă de inimă, pe o muzică divină. Un om începe să râdă. - De ce râzi, eşti nesimţit? Cum poţi să râzi la înmormântarea unui asemenea om? - Râd, omule. Mă gândesc la înmormântarea mea, că sunt ginecolog.

| Laurentiu_4547 a răspuns:

- Mama, nu stiu ce are tata, dar mi-a tras doua batai.
- Pai de ce, mai Bula?
- Prima oara cand i-am aratat carnetul de note, iar a doua oara, cand i-am spus ca-i al lui, cand era elev.

| AlinCatalin a răspuns:

Bula si cu Strula jucau poker pe acoperisul unei biserici:
BULA:bai strula eu fac treaba mica.
STRULA:mai ai ma rabdare 5 minute.
BULA:bai Strula eu fac treaba mare.
STRULA:mai ai ma rabdare 5 minute.
La biserica era o slujba.Preotul zice:
-Doamne da-ne apa. Se pisa Bula.
-Doamne da-ne paine.Se caca Bula.
-Doamne da ce vrei sa-ti dam in schimb.
BULA:vreau hartie igienica