| loundy a întrebat:

Stie cineva pe baza a ce se intra in public la preselectiile romanii au talent? Imi puteti spune si mie ce ar trebui sa fac? Chiar imi doresc sa particip. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Alexaaandraaa a răspuns:

La Buftea se filmează, dara duce public și din București. Mulțumesc!

4 răspunsuri:
| loundy explică:

Din Bucuresti...Si am vazut o reclama cum ca ar di la ramada parchappy.

| loundy explică:

Din Bucuresti. Si am inteles ca e la Ramada parc

| Alexaaandraaa a răspuns (pentru loundy):

La Buftea se filmează, dara duce public și din București. Mulțumesc!

| Alexaaandraaa a răspuns:

Da, în vară s-au făcut niște castingurii happy Eu am fost, dar cu școla nu prea am timp. În fine trebui să cunoști pe cineva de aici. Românii au talent se filmeză la Buftea. Cristian Rotaru alege publicul. happy

| Alexaaandraaa a răspuns:

@ Tu de unde ești?