| anonima1799 a întrebat:

Stiti acele foi care se dau pentru sustinerea unui examen /olimpiada/concurs in care exista un colt care se indoaie pentru a nu se putea citi numele? Daca stiti la ce ma refer spune-ti-mi si mie cum se numeste aceea foaie ca-mi trebuie una si poate gasesc pe net. Multumesc :*! funda

1 răspuns:
| Nicoara_Titi_1997 a răspuns:

Ala care corecteaza sa nu stie daca cel la care corecteaza este vreo ruda prieten etc. ca sa nu-i dea nota mai mare decat merita