| blackboss a întrebat:

Stiti ca miercuri e halloween si scoala organizeaza asta. D-na a zis ca ne putem si in staruri in afara de alti monstrii.Problema e ca nu mi-am luat un costum si as vrea niste idei de imbracaminte si idei de machiaj sau alte chestii va rog (mentionez ca sunt baiat am 13 ani si sunt in clasa a 7 a si l-as alege pe smiley) sau spuneti voi idei dar va rog idei de imbracaminte. FUNDA!

1 răspuns:
| regeleromaniei a răspuns:

Incearca un personaj cu trasaturi mai personale! cum ar fi o freza mai unicata cum ar fi connect-r cu pletele lui sau cheliosul de la voltaj cineva mai usor de recunoscut!