| SaRiNoOtZa a întrebat:

Buna stiti cati metri inaltime si cate kilograme are Demi Lovato? Multumesc

Răspuns Câştigător
| claudiea79 a răspuns:

Nume real: Demetria Devonne Lovato
Alias: Demi
Data nasterii: 20 August 1992 (17 ani)
Zodia: Leu
Locul nasterii: Dallas, Texas, SUA
Status marital: necasatorit
Mama: Dianna Lovato
Tatal: Patrick Lovato
Surori: Dallas Lovato
Inaltime: 1, 60m
Greutate: 50kg
Culoarea ochilor: caprui
Culoarea parului: saten
Hobby-uri: sa compuna, sa danseze si sa cante
Citate preferate: "Be always yourself" (fii mereu tu insati)
Date contactare: www.demilovato.com
Site oficial: www.demilovato.com

Frati:
Sot/sotie:
Copii:
Animale:
Dimensiuni:
Educatie:

Adauga informatii noi

--------------------------------------------------------------------------------
Biografie:
Demi Lovato a inceput sa joace in filme la varsta de 6 ani, cand a primit primul sau rol in Barnye & Friends. Pe platourile de filmare s-a imprietenit cu Selena Gomez. In ianuarie 2007 a primit rolul Charlotte Adams pe canalul Disney Chanel in scurt metrajul As the Bell Rings, ce a avut premiera pe 26 august 2007. Cateva luni mai tarziu a primit un nou rol pe canalul Disney Chanel in serialul Welcome to Hollywood. Filmarile pentru serial au inceput abia in Septembrie 2008. Apoi a primit rolul Mitchie Torres in serialul american Camp Rock, un serial marca Disney Chanel. Primul episod din Camp Rock a avut premiera pe 20 iunie 2008. Pe platourile de filmare ea s-a imprietenit cu fratii Jonas Brothers. In acest an (2008) ea si-a lansat albumul de debut "Don't Forget".

--------------------------------------------------------------------------------

14 răspunsuri:
| LolaKissTheGirl a răspuns:

1. 65 m sh 45 kg.

| IrxnIroxyI a răspuns:

Buna! Are 1. 60 si 50 kg big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

50 kg.
1. 60m

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

-Buna. Ea are 50 de kilograme si are un metru si 60 de cm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are 3 metri si 200 de kilograme. Dar cu arata are 1, 70 metri si 40 de kilograme!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. 50m si 50kg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

50 de kilograme si 1, 50 inaltime

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Demi Lovato are 1, 60 inaltime si 50kg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Poti gasi informatii despre ea pe site-ul informatii despre Demi lovato si iti apare mai multe site-uri. Il accesezi pe primul. pa pooop:*:*:*:*. Cu placere. roseDe la Andra.rose

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai.are 1. 60 dar are mult mai multe kg., nu ati vazut ce picoare butucanoase, are minim 55 de kg, eu am 1.63.si 52 de kg si arat binisor, deci nu are cum sa aiba 50 de kg.thinking na parerea mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Demi are 1, 60 si 50 de kg. sunt un fan innebunit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are 1, 60 m si 50 kg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are 1,60 metri si 50 de kilograme

| barbie2134 a răspuns:

Demi Lovato are 1, 60 inaltme si 50 kilograme.