| BubblesStres a întrebat:

Cine stie cate kilograme si inaltime au aceste vedete : Selena Gomez, Miley Cyrus, Demi Lovato?

Răspuns Câştigător
| ioananarcisa2001 a răspuns:

Miley Cyrus
Nume real: Destiny Hope Cyrus · Locul naşterii: Franklin, Tennessee, SUA · Data naşterii: 23.11. 1992 (18 ani) · Ocupaţie: Actriţă, cântăreaţă · Constituţie: subţire · Înălţime: 163 cm · Culoarea ochilor: albaştri · Culoarea părului: şaten · Zodia: Săgetător · Etnie/rasă: albă · Religie: creştină · Ţara natală: SUA
Kg:55

Demi Lovato
Nume real: Demetria Devonne "Demi" Lovato · Locul naşterii: Albuquerque, New Mexico, SUA · Data naşterii: 20.08. 1992 (18 ani) · Ocupaţie: Actriţă, cântăreaţă · Constituţie: medie · Înălţime: 157 cm · Culoarea ochilor: căprui · Culoarea părului: şaten · Zodia: Leu · Etnie/rasă: multirasială · Liceul: Home Schooled · Religie: creştină · Ţara natală: SUA Kg:52

Selena Gomez
Nume real: Selena Marie Gomez · Locul naşterii: Grand Prairie, Texas, SUA · Data naşterii: 22.07. 1992 (18 ani) · Ocupaţie: Actriţă, cântăreaţă · Constituţie: subţire · Înălţime: 168 cm · Culoarea ochilor: căprui · Culoarea părului: negru · Zodia: Rac · Etnie/rasă: multirasială · Liceul: Home Schooled · Religie: creştină · Ţara natală: SUA Kg:50

5 răspunsuri:
| andreeutzaa a răspuns:

Miley Cyrus inaltime 1.65 si 53 de kg
Demi Lovato inaltime 1.60 si 50 de kg
Selena Gomez inaltime 1.64 si si 55 kg
Oricum exista si google in afara de TPU!

| LumeaÎnTreiDe a răspuns:

Selena gomez: Inaltime: 1, 65m greutate: nu se stie
miley cyrus:55 kg, 1, 65
demi lovato:Inaltime: 1, 60m
Greutate: 50kg

sincer, cam mici... eu am 1, 68, iar kg (in orice caz mai multe ca ele) big grin

| niko a răspuns:

thinking Cred ca le.am cantarit in vis aznoapte dar am uitat rolling on the floor)
hai ba frate sa fim seriosi. ce.s ma cu intrebarile astea?raised eyebrows
mai era o intrebare daca stim pe ce strada si ce numar stau niste vedete rolling on the floor))
baaaaa! reveniti.va mastraight face

| stelar99 a răspuns:

Sel - are 1, 68m...kg 54
Miley - are 1, 64m, kg 54
Demi - are 1, 60m, kg 50

| Ada1234 a răspuns:

Selena Gomez are 1, 65 si 46 kg (scrie in popcorn)winking