| passenger a întrebat:

Stiti cum as putea sa ajung sa joc intr-un film, sau intr-o reclama etc? Adica daca-mi puteti da niste site-uri cu casting-uri cu reclame cunoscute pentru produse cunoscute(Milka, Nestea etc.)? Nu stiu ce sa mai fac crying Tot ce-mi doresc este sa cant sau sa joc intr-un film/reclama. Talent am, dar toate casting-urile pe care le vad sunt legate de smecheriile alea cu agentiile.
Ce sfat imi dati? sad As juca si gratis...
Niste regizori straini unde pot gasi?

2 răspunsuri:
| Serafir a răspuns:

Filme porno

| BellaCullen_8476 a răspuns:

Eu te-as sfatuii sa nu incerci.E greu si nu merita.Am incercat si eu iar daca nu dai bani nu faci nimic.