| denisafrum a întrebat:

stiti cum sa fac in clasa 5 voi cand invatati dimineata sau dupa-amiaza?
si la teme va ajuta cineva? imi dati si mie va rog site-uri de mate? plizz! astept cat mai repede! fundita

Răspuns Câştigător
| pinkystyleツ a răspuns:

Eu invat de la 11:25 (program de iarna) sunt tot in a 5-a eu am meditatoare care ma ajuta la toate materiile. daca esti din buc si ai nevoie de mediator lasa-mi un mesaj si iti dau cu cea mai mare placere, pup. fundita?

1 răspuns:
| xoxxxoooxo a răspuns:

Eu invat seara, ca acum sunt in programu' de iarna si daca intru la scl la 10:35, ce sa fac? sa ma trezesc la 7?
In programul normal invat dimineata doar daca am prea multe teme si nu am timp sa le fac pe toate.
Pe mine nu ma ajuta nimeni la teme, doar daca nu inteleg exercitiul.
Succes la scoala!