| AvalohAlyn a întrebat:

Cum invatati, dimineata sau dupa amiaza? Voi cum preferati?

Răspuns Câştigător
| Girly97 a răspuns:

Eu sunt la liceu si invat dupa masa, dar cred ca asa este mai bine. Am timp dimineata sa ma spal, sa iau micul dejun, sa-mi fac temele etc. Si seara cand ma intorc acasa petrec seara impreuna cu familia.

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
De când mă știu, am învățat/ citit dimineața.
Pa, pa.

| Sofer a răspuns:

De dimineata, e mai bine asa.

| AtateaConditii a răspuns:

Seara imi place mie.

| mont a răspuns:

Am preferat si prefer noaptea.

| AdrianaBacescu a răspuns:

Dupa amiaza.

| Legend123 a răspuns:

Eu clasele 5-8 le-am invatat dupamiaza si acum invat dimineata parerea mea ca daca inveti dimineata ai mai mult timp liber sa mai iesi cu baietii la un suc la un footbal sa iesi in oras cu o fata..mai bine dimineata

| Damian_Roland_1996 a răspuns:

Dupa-amiaza pentru ca nu stiu cine ar avea chef sa invete dimineata, cel putin eu nu happy

| Daron a răspuns:

Salut, eu cel mai bine învăț noaptea deoarece este liniște și pot să mă concentrez mai bine. Dar dacă este să aleg dintre dimineață sau după amiază aleg după amiaza.