| Gεσяgιαηαα a întrebat:

Ştiţi cumva cum îmi pot face un site?
Vreau să fie din acela gen : www.(numele paginii).ro fără să mai apara ucoz sau weebly sau mai ştiu eu altceva.

Fundă!

1 răspuns:
| prizeFTW a răspuns:

Pai iti fac site pe weebly.Ca sa dispara weebly de acolo trebuie sa-ti cumperi domeniul.ro. Sunt unele site-uri care ofera domeniu si host gratuit.Adica nu neaparat.ro, am vazut ceva .nn.rr ceva de genu' oricum e mai bine decat weebly.Cauta pe net domeniu si hosting gratuit pentru site si gasesti.Succes