| ColorWorldFantezi a întrebat:

Stiti cumva cum pot face capturi la video-clipuri? Dau funda plus voturi.

1 răspuns:
| brunetzelu a răspuns:

Buna.O varianta ar fi sa folosesti butonul "Print Screen" de pe tastatura, dupa ce l.ai apasat te duci si deschizi Paint-ul, dai un Ctrl+V si imaginea captata iti va aparea.Iti sugerez s-o salvezi cu Save As si sa alegi formatul.jpg pentru poza. Eventual o poti edita cum doresti.O alta modalitate ar fi sa folosesti Movie Maker. Bafta!