| kido520 a întrebat:

Buna stiti cumva cum se face poze cu camera web d la laptop? dau fundita big grin

Răspuns Câştigător
| pppaaauuulllaaa a răspuns:

Buna
pentru a face o poza intri in "my computer"- USB PC Cam plus (poate fi si altfel scris). iti va aparea imaginea din camera si vezi ca ai in dreapta(sus) take a new picture. click acolo si iese pozabig grin
o zi buna:*:*:*

4 răspunsuri:
| Me_3722 a răspuns:

Buna!
Eu nu stiu ca si eu am un laptop dar nu imi fac poze... happy
Daca as stii ti-as spune! Dar nu stiu nici eu sad! O zi buna in continuare!:*
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Serbus pai trebuie sa intri in programul care il ai instalat pentru camera web
si acolo vezi optiunile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, sty nici eu nu mi-am dat seama cum sa fac si eu am camera web si nu stiu cum sa-mi fac poze si anutzza raspunsul tau l-am incercat si eu si n-a mers o zi buna!

| Volverine a răspuns:

Trebuie sa ai un program compatabil cu camera.Deobicei ti-l da aia de la care cumperi camera.