| Cammyy a întrebat:

Stiti cumva cum se numeste melodia din filmul romanesc "In fiecare zi mi-e dor de tine"? Am retinut cateva versuri: "de-ar ajunge numai o privire, dragostea din suflet s-o citesc si a ei marturisire s-o iubesc".

Răspuns Câştigător
| iubaretulcata a răspuns:

Buna sa nu zici ca te-ai indragostit.se numeste chiar asa m-am indragostit de tine.bafta ...iti doresc tot binele din lume

5 răspunsuri:
| iubaretulcata a răspuns:

Buna sa nu zici ca te-ai indragostit.se numeste char asa m-am indragostit de tine.bafta ...iti doresc tot binele din lume

| Cammyy explică (pentru iubaretulcata):

Multumesc :X daca ai putea sa imi spui si cine o canta?batting eyelashes

| iubaretulcata a răspuns (pentru Cammyy):

Pup mrs

| eedy1971 a răspuns:

Se numeşte ''Alte vorbe de iubire'' şi e cântată de Gabriel Cotabiţă şi Marina Florea...I-ai dat fundă degeaba ăluia...

| George_Ciolacu_1972 a răspuns:

Alte vorbe de iubire