| GabriellaGabbi a întrebat:

Stiti cumva cum se procedeaza suvitele cu hartie creponata? Multumesc, funda

Răspuns Câştigător
| dutamaduta a răspuns:

Umezesti hartia creponata si o freci pe par/suvitele dorite, apoi te usuci pe par si ai suvite am incercat si e ff tare, dar ai grija ca te murdaresti pe maini si se duce greu, te sfatuiesc sa folosesti niste manusi sau un prosop

1 răspuns:
| AdElA96 a răspuns:

Buna! Se ruleaza hartia pe par si inoada sau poti folosi placa dupa ce ai rulat hartia pe par sa prinzi usor suvita cu placa va avea un efect mai creponat.