| lullaby23 a întrebat:

Cum se fac suvitele cu hartie creponata roz?

Răspuns Câştigător
| Ramona7 a răspuns:

Buna, iei o bucata de hartie creponata roz, atentie insa te sfatuiesc sa porti manusi deoarece daca te patezi iese mai greu(experienta proprie) laughing dupa ce ai luat-o umezeste-o, si ar fi mai bine daca culoarea parului tau ar fi deschis, saten deschis sau blond, succes:*

| lullaby23 explică (pentru Ramona7):

Cam in cat timp se decoloreaza?

4 răspunsuri:
| Nutemaiholba a răspuns:

Buna. E foarte simplu. Ia un castron cu apa. Rupe o suvita mai lunga de hartie creponata si impatureste'o in mai multe. Inmoaie'o in apa si alege o suvita de par. Freac'o bine cu bugata de hartie. Vezi ca o sa te patezi pe maini ar trebui sa porti niste manusi. Succes.kiss

| lullaby23 explică:

Multumesc frumos pentru raspunsuri

| Anonima3562 a răspuns:

Buna! Pai iei o bucata de hartie crepnata roz si o inmoi intr-un bol cu apa. Apoi dai pe par, dar sa stii ca se cunoaste numaipeparul blond.winking Funa?batting eyelashes