| Nowheretogo a întrebat:

Stiti cumva daca filmuletele de pe Youtube cu biocinetica, cele care spun ca iti schimba culoarea ochilor sunt adevarate? Adica am citit niste articole ca tine de hipnoza, si ceva de genul.As vrea sa incerc sa imi fac ochii verzi, dar imi e frica sa nu patesc ceva.Am vazut multe comentarii ca da rezultate, si vreo 2 review-uri, dar nu sunt sigura.A incercat cineva?

3 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Fugi de aici cu vrajelile astea. Nu se poate asa ceva. Daca vrei o alta culoare a ochilor, pune-ti lentile de contact colorate.

| corbulalbrosu a răspuns:

Cat de naiv trebuie sa fie cineva incat sa creada astfel de aberatii?

| GreenVoid a răspuns:

E vrajeala.Am avea toti ochii albastrii, nu crezi?laughing