| Inuh a întrebat:

Stiti cumva un site cu rezultatele dupa repartizarea pe licee 2012? Nu mai pot astepta pana duminica. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| DaianaN a răspuns:

S-au afisat rezultatele repartizarii pe licee 2012:
http://admitere.edu.ro/IndexHarta.aspx
Succes!

3 răspunsuri:
| XFreeX a răspuns:

Www.edu.ro si dai la admitere 2012 si trebuie sa apara acolo pe 14 sau 15 iulie
Funda? te rog

| Inuh explică (pentru XFreeX):

Stiam si eu ca pe 14 sau 15 dar eu ma gandeam ca poate le baga mai devreme, dar oricum mersi de ajutor! big grin

| Kristinukk a răspuns:

Mie imi zici?!laughing nu cred ca le pune prima data pe un anumit site...cred ca trebuie sa asteptam pana duminicasad. Sper sa intrii la ce liceu doresti kiss!