| SoreLove a întrebat:

Buna
Stiti cumva unde as putea gasi pantaloni gen http://weheartit.com/entry/65129913 ( ma refer la lungime )
sau stiti niste tutoriale cum as putea transofrma o pereche de blugi vechi?
funda

2 răspunsuri:
| YourDreams a răspuns:

De ce ai nevoie: blugi pe care nu ii mai porti, o piscatoare [ se gaseste la croitorii], tinte dreptunghiurale, foarfeca, picatura sau lipici special pentru haine.
Pasul 1: Stabileste o lungime potrivita pentru pantaloni. Un mic sfat: Taie puttin mai lung de cat vrei, pentru ca ai de tras niste ate.
Pasul 2. Taie cu grija pantalonii.
Pasul 3. Cu ajutorul piscatoarei, trage atele din pantaloni.
Pasul 4: deseneaza cu o creta pe pantaloni locul tintelor.
Pasul 5: cu ajutorul lipiciului lipeste tintele si fii creativa.
Pasul 6: Fa o poza si arata-ne cum a iesit laughing
MULTA BAFTA, si sper ca ti-am fost de ajutor. :*

| Tgv a răspuns:

Tai o pereche de blugi vechi..tragi de ațele alea să le faci să arate ca in poză.și cumperi ținte.le lipești cu picătura pentru durează cel mai mult..si gata