| shanela a întrebat:

stiti cumva vreun magazin online din care pot comanda placi de par ceramice, pretul sa fie rezonabil mersi anticipatkiss

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce inseamna rezonabil pentru tine... adica eu mi-am luat o placa de par, am dat 110 lei pe ea:-? http://www.domo.ro/......1_slash_00

daca tu nu ai destui bani, strange-i ca sa iti poti lua o placa de par buna. pentru ca te bucuri la una de 30 de lei, si atata face :) crede-ma, am patit-o, si stiu multe cazuri.

app, eu sunt foarte multumita de placa mea, si o recomand tuturor :*