| TheDarkQeen13 a întrebat:

stiti daca porumbul influenteaza cresterea saniilor? daca da mai stiti si altele?

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mari probleme mai ai tu la 13 ani!
Dacă faci sport și mergi pe o alimentație cât mai echilibrată, servită la ore cât mai exacte, gustări, etc., corpul se va dezvolta foarte frumos.
Porumbul nu ajută la "creșterea" sânilor și nici tinctura de mărar!
Pa, pa.

| ILoveWeekends a răspuns:

Da asa e, pe langa porumb mai e si mararul.

| Byana a răspuns:

Tictura de marar este cea mai cunoscuta si cea mai potrivita pentru cresterea sanilor, dar nu te astepta la minuni de pe o saptamna pe alta ci trebuie sa tii o cura timp de 3-6 luni cu intreruperi o data la doua saptamani ca este toxica. (doua saptamani iei doua saptamani faci pauza )