| TheDarkQeen13 a întrebat:

stiti ceva o dieta pentru cresterea saniilor? va rog... sau ce sa mananc si sa ajute pentru crestere?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
"dieta" se numește practicarea unui sport de masă cu regularitate (cel puțin de trei ori pe săptămână), pentru creștere și dezvoltare fizică.
Pa, pa.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Implant de silicon.

| Capriciu a răspuns:

Buna! Sa stii ca samii cresc pina la 25 de ani asa ca mai ai timp sunt persoane care pentru o perioada de timp nu au sani dezvoltati insa dupa un timp se prea dezvolta, oricum daca doresti sa faci ceva pentru ati dezvolta sanii trebuie sa practici sport in general sa faci flotari, apoi au nevoie de masaj cu ulei de marar.Ai nevoie si de o alimentatie sanatoasa multe fructe si legume pentru a avea sanii frumosi poti sa le faci baie cu apa rece si actul sexual cu continenta, adica sa nu ajungi la orgasme cu descarcare in timpul actului sexual.

| Elena19988 a răspuns:

Eu zic sa astepti si sa te mandrestii cu ceea ce ai.
Cati ani ai de iti faci astfel de probleme, ai tot timpul sa-ti creasca sanii stai linistita!
Ai tot timpul sa te dezvolti happy