| TheDarkQeen13 a întrebat:

stiti niste mancaruri care influenteaza cresterea saniilor?

10 răspunsuri:
| iiSceneXX a răspuns:

Buna
Sincer, as putea sa te mint sa iti spun ca mararul merge, dar nu e asa. Nu exista nici un remediu pentru sanii mici.Din pacate, sanii cresc dupa ce ai un copil. Pana atunci, te bucuri cu ce ti-a dat mama natura. Exista exercitii care ii mai mai fermi, dar nu ii ajuta sa creasca mult. Cauta pe Perfecte.ro. acolo sigur gasesti. Bafta

| Deea_3705 a răspuns:

Din cate stiam eu ..sa mananci mult marar

| Deea_3705 a răspuns:

Incerca mult marar...am auzit ca da roadebig grin

| NoSmile a răspuns:

Buna!
De ce sa le fortezi cresterea? Lasa-i,vor creste ei.
Eu zic ca sportul ajuta mult la dezvoltarea saniilor,exercitiile speciale pentru pectorali (nu stiu care sunt,nu practic).
Nu e chiar atat de frumos sa ai sani mari. Sunt grei, o sa ai dureri de spate, de coloana, o sa transpiri mai repede, o sa trebuieasca sa porti mereu sutien/bustiera.
happy

| AOLEVRIC a răspuns:

Nu-mi plac fetele cu sanii mari laughing.

| TheDarkQeen13 explică (pentru AOLEVRIC):

Trebuie sa iti placa tie? laughing laughing

| AOLEVRIC a răspuns (pentru TheDarkQeen13):

Eu am gusturi laughing. Lasa-mi id'ul de mess si iti zic eu daca-s ok rolling on the floor.

| dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd a răspuns:

Buna! Am auzit ca porumbul ajuta la cresterea sanilor. Dar nu inteleg de ce ii vrei mari. Sani mici sunt foarte sexy. Uita-te la modelele din prezentari de moda, unele au sanii minusculi si se simt foarte bine asa. + ca o fata cu sanii mici nu o sa faca cancer la san.
Bafta :*

| Orange09 a răspuns:

Freaca zona cu hartie igienica. am vazut ca la fund da roade!