| rogvaiv10 a întrebat:

Buna stiti inimioarele, stelutele, fetele etc. hi5 nu? am vazut de exemplu pe stardoll cum le tot folosesc... dar cum fac? adica presupun ca folosesc tastatura doar nu stau o ora sa faca copy-paste nu? Deci voi stiti cum se fac plzplzplz... funditzuca foarte mare!

Răspuns Câştigător
| Biiiiiia a răspuns:

Buna:*
Cred ca stiu la ce te referi.
Uite, de exemplu daca apesi Alt [si ai beculetul acela de la num lock deschis] si apesi tasta 1 iti apare ☺
Alt+2=☻
Alt+3=♥
Alt=4=♦
Alt+5=♣
Alt+6=♠
Alt+7=•
Alt+8= ◘
Alt+9=○
Alt+10[aici ai grija sa apesi toate 3 tastele deodata]=◙
Alt+11=♂
Alt+12=♀
Alt+13=♪
Alt+14=♫
Alt+15=☼
Alt+16=►
Alt+17=◄
Alt+18=↕
Alt+19=‼
Alt+20=¶

Si Alt+ continua pana la ce combinatie de numere vrei tu.
De exemplu Alt+525253=┼
Alt+100000=@
Alt+538977=a
Etc.
Sper ca te-am ajutat:*
Bye:X

1 răspuns:
| Șâret a răspuns:

Deseneaza pe hartie cam cum ai vrea sa arate, cu toate detaliile. Apoi uita-te cu ce ai putea sa inlocuiesti simbolurile.Trebuie sa transpui asta apoi pe pc.winking
SI eu fac, dar e destul de greu.Mai bine fa si tu ca ceilalti-copy paste copy paste si lasa-i pe profesionisti sa se ocupewinking
Succes.