| Mentaaaaa a întrebat:

Cum se fac inimioarele astea [♥] pe tastatura fara sa dai copy-paste?

Răspuns Câştigător
| BipBip a răspuns:

Ohayo...Poi din cate stiu apesi ALT si tasta 3 din dreapta deodata.Asta rezulta ♥♥♥. Daca nu te descurci da-mi mesaj si iti mai explic :X:X:X

10 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

cu tasta alt si numerele apasand deodata

| PinkDea a răspuns:

Nu ai cum sa le faci numai daca ai tastatura setata :d

| pwp a răspuns:

Mai intai apesi alt,lasi degetul acolo, apoi apesi si pe 3, si rezulta ♥

| Malphas a răspuns:

Ţii apăsată tasta ALT, şi apeşi unul din numere. Pentru inimioară e numărul 3. Ai aici codurile pentru celelalte simboluri: http://www.alt-codes.net/
Baftă!

| Madaliinaaa a răspuns:

Nu ai cum straight face

| Simo0 a răspuns:

Nu ştiu dacă, pe mess sau pe TPU se pot face fără copy-paste, dar, pe Facebook se pot face aşa : [

| Simo0 a răspuns:

Văd că nu arată...scuze.

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Apesi ALT, tii apasat si tasta 3. Vezi cat de usor e: ♥♥♥?

| MedeWede a răspuns:

Le poti face cu < si 3 legate si iese

| fytefyte a răspuns:

Tii apasat pe alt si pe 3 si prima oara iei degetul de pe ale si apoi de pe trei