| deea_8835 a întrebat:

Buna!
stiti pe cineva care face inscrieri la oriflame?
funda!

5 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Te poți înscrie singură http://www.reprezentantoriflame.com/....../index.php

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Bună @deea! Mulțumesc pentru votul de stupid, încercasem doar să-ți dau o sugestie.
Mari succese și o zi cu zâmbet să ai!

| Sisi0748 a răspuns:

Intra pe www.oriflame.ro si inscrie-te singura vei primi un coordonator din zona ta :*

| Georiflame a răspuns:

Buna,eu sunt Lider Oriflame, inscriu persoane din toata tara, interesate sa devina clienti directi (reprezentanti) Oriflame.
Eu ti-as sugera sa alegi Oriflame deoarece vei avea numai beneficii.In primul rand vei beneficia de cel mai mare discount dupa piata, de pana la 40% reducere,nu esti obligata sa dai comenzi,ramai inscrisa un an chiar daca nu ai plasat nici o comanda,nu ai comanda minima, comanda ta poate avea orice valoare, doar ca incepand de la 50 lei (500 de mii vechi) ai discount 23% reducere si tot asa in functie de valoarea comenzi iti va creste discountul pana la 40%.reducere.Mai mult daca te vei inscrie in aceasta perioada vei putea beneficia si de un program de bun venit pentru noii inscrisi, vei primit un portfard, o pereche de ochelari si o geanta din colectia Stockholm by Valerie Aflao.

Ma gasesti la id totunzambet. :*

| StefaniaCOriflame a răspuns:

Buna,eu sunt Lider Oriflame, inscriu persoane din toata tara interesate sa devina reprezentanti Oriflame. Pentru mai multe detalii sau pentru inscriere contacteaza-ma la YM: catarama_stefania
Te astept!
O seara placuta!