| fetitza a întrebat:

stiti prin ce pot baga si eu net(prin modem) pentru laptop...in afara de vodafone sh oringe...mersi!

3 răspunsuri:
| Bishop a răspuns:

Rds, romtelecom, zapp...

| rey a răspuns:

Prin Clicknet e bun la download dar la upload ai doar 50kb/s deci daca vrei sa folosesti trackere trebuie un dealer local.
Good Luck

| rey a răspuns:

Aaaa scuza-ma am uitat de RDS, daca esti dintr-un oras mare... SUNT TARI. cel putin asa am auzit de la majoritatea persoanelor, in Bucuresti stiu cazuri dezamagite de ei dar majoritatea spun ca sunt cei mai tari din tara.