| Sorbona a întrebat:

Stiti cumva daca acele modem-uri de la vodafone pentru laptop, merg si la pc? big grin funda

Răspuns Câştigător
| MihaiCF a răspuns:

Cu siguranta va functiona. Daca nu ai semnal poti folosi un prelungitor de USB si poti pune stickul pe birou. De asemenea ai putea sa folosesti un router care are si port USB pentru modemuri de acest timp, si nu va mai trebui sa bagi stickul in PC.
Dar tine cont ca nu vei putea descarca filme de pe torrenti cu el, pentru ca nu este facut pentru asa ceva. Vitezele vor fi foarte mici.

1 răspuns:
| 4drian a răspuns:

Merg 100% doar sa ai semnal sub birou.