| anonim_2270 a întrebat:

Bunakiss! stiti scolii in bucuresti de engleza intensiva in fiecare zi? sau ma rog thinking cursuri de engleza love struck.nu conteaza unde in bucuresti (exista scolii in bucuresti in limba engleza cu tot cu scoala (generala a 8-a). si daca s poate si niste site-uri cu scoli de limba engleza :* mersi mult pooop! dau fundsa

1 răspuns:
| Ciprian271 a răspuns:

Da scoala 11o George Topaceanu in Berceni Drumul Gazarului 38 se fac 5 ore pe saptamana intensiv 2 miercuri 1 vineri s 2 luni asa fac eu, dar ma rog!