| SmartLie a întrebat:

Stiti un site unde pot gasi poze cu fete pentru pagina de facebook? Repede va rog!
Dau funda! >>>:::

Răspuns Câştigător
| positivity a răspuns:

Http://weheartit.com/search?utf8=%E2%9C%93&ac=0&query=girl&commit=
Succes şi sărbători fericite!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da pe google imagini si scrie si tu acolo girls, hot girls, ceva de genul asta si sigur gasesti poze. Apoi descarc-o pe cea care-ti place mai mult.

| Dobre_Stefan_Paul_1994 a răspuns:

Si dupa ce dai cllik aicihttps://www.google.ro/imghp?hl=ro&tab=wi, cauti in caseta si ca sa descarci o poza deai lick dreapta si dai pe save