| -=AleCS=- a întrebat:

stiti va rog sa imi spuneti ce sa fac... am need for speed most wanted si vreau sa joc online... am facut cont la EA games dar imi apare sa pun "CD registration code"... in single player merge dar online nu. jocul nu e original, il am de la un prieten... va rog stiti cum sa fac sa imi mearga online?big grin multumesc... dau fundita star

Răspuns Câştigător
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Merge online doar daca-l cumperi.
Codul cu care tu l-ai activat ca sa joci asa, single player e crackuit, e doar un fake.
Vrei mai mult? Plateste!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mere ca asta am incercat si eu big grin