| alabala_8116 a întrebat:

stiti vreun film care sa contina gelozie? de ex. 2 baieti se lupta pentru o fata sau invers? dau funda.

5 răspunsuri:
| Wonderland a răspuns:

Twilight saga eclipse : jacob vs. edward pentru bella

| Pandaaa a răspuns:

Filmele momentului: Twilight, Eclipse, New Moon ( uita-te la ele in aceasta oride ) Sunt bestiale filmelehappy

| Pentagram a răspuns:

Twilight new moon, high school muzical 1 2 si 3.

| Lavii_1602 a răspuns:

Pai da stiu...Preotul,rabinul si... fata, e foarte tare filmul sh e comedie.merita vazut. funda?puppy dog eyes

| xoxoirina a răspuns:

Twilight Eclipse:Edward si Jacob se lupta pentru Bella, la un moment dat ei devin aliati... e marfa filmuwinking