| andruska145 a întrebat:

Vreau si eu un film care sa contina comedie si sa fie romantic... ceva de benul ca baieti de bani gata sau devil beside you, dar nu uitatii vreau sa fie film nu serial. fundita big grin

3 răspunsuri:
| cookie01 a răspuns:

Incearca seria american pie (sunt filme nu seriale). Is cam cele mai bune filme de care vrei tu

| marishaa a răspuns:

Love Actually (2003)
Regie: Richard Curtis
Distributie: Colin Firth, Keira Knightley, Liam Neeson

10 povesti de dragoste intr-un singur film. Love Actually este considerata una dintre cele mai bune comedii romantice din ultimul deceniu, care a avut parte de o distributie pe cinste cu nume ca Colin Firth, Keira Knightley, Liam Neeson, Alan Rickman, Emma Thompson, Hugh Grant. Love Actually a cucerit fanii prin umorul si emotia cu care sunt tratate cele 10 povesti de dragoste.

| marishaa a răspuns:

Poti incerca si asta
Silver Lingins Playbook (2012)