| JajaAliensHere a întrebat:

Stiti vreun joc Pokemon gen MMORPG in care te poti lupta dar si conversa cu alti jucatori? Va rog mult! big grin

Răspuns Câştigător
| OitaZburdalnica a răspuns:

Nu exista, daca vrei un joc MMORPG joaca earth-metin2 phyta. funda?big grin

9 răspunsuri:
| OitaZburdalnica a răspuns:

Prima mea funditahappy!

| JajaAliensHere explică (pentru OitaZburdalnica):

Ma bucur happy

| K3nnTx0 a răspuns (pentru JajaAliensHere):

Sall men vreau si eu un joc cu lupte multiplayar pe net imi poti zice? dar nu batteleon sau aqw, dragon fable etc. vreau unu asa special te rog!

| JajaAliensHere explică (pentru K3nnTx0):

Buna! In primul rand sunt fata big grin
Da, stiu cateva jocuri... ce zici de Fiesta, Wonderland sau World of Warcraft (desi pe asta nu ti-l recomand, pentru ca trebuie sa platesti lunar cu cardul pentru a juca).

| OitaZburdalnica a răspuns (pentru K3nnTx0):

Transformice (nu e cu batalii, dar e fain) big grin

| K3nnTx0 a răspuns:

Buna vreau sa va pun si eu o intrebare.
Cine stie un joc cu lupte foarte tare online cu care pot sa ma joc cu baietii?