| mihaialexandru16 a întrebat:

stiti vreun program de facut videori care se descarca usor? unul in care sa pot pune poze efecte muzica si text! va rog mult! dau funda!

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Windows Live Movie Maker il ai in calculator, nu trebuie sa-l descarci de nicaieri.
Poti incerca si cu youtube.com/editor dar nu cred c-o sa-ti placa, e cam frustrant...

| mihaialexandru16 explică (pentru greece12):

Si daca il am descarcat, unde il gasesc?

| mihaialexandru16 explică (pentru greece12):

In calculator unde?

| greece12 a răspuns (pentru mihaialexandru16):

In "toate programele" din Start.
Click pe start si deschide "Toate programele".Ia-le incet si il gasesti.
Ai tot felul de programe puse la dispozitie de Windows.
Windows Media Center, Windows Media Player, etc.
Tot acolo vei gasi si Windows Live Movie Maker.

| mihaialexandru16 explică (pentru greece12):

M tot ce zici tu acolo numai windws live movie make nu

| greece12 a răspuns (pentru mihaialexandru16):

In cazul asta, cauta pe Google, Windows Live essentials si download direct de pe windows.microsoft.com,o sa gasesti movie maker-ul acolo.
Dar asigura-te mai intai ca NU il ai!

6 răspunsuri:
| SefaTa97 a răspuns:

Buna
Movie Maker.